Designerskie meble Noti – o producencie mebli z Poznania

Zamów wyjątkowe meble Poznań.

Urządzając pomieszczenie, czy to po odświeżeniu mieszkania czy w nowym domu, staramy się zagospodarować jego powierzchnię nowocześnie oraz funkcjonalnie. Jednocześnie pragniemy, by pomieszczenia wyrażały naszą osobowość, a to często jest niemożliwe, gdy urządzamy się wykorzystując meble wykonywane masowo przez popularnych na całym świecie producentów. Tymczasem świat wyposażenia wnętrz jest znacznie szerszy aniżeli myślimy. Polska też może się pochwalić eleganckimi, designerskimi kolekcjami mebli, tworzonymi m.in. przez markę Noti z Poznania.

Designerskie meble Noti do przestrzeni biurowych, jak i prywatnych

Noti to wytwórca mebli, który działa na rodzimym rynku już od 16 lat i od początku skupia się na tym, by oferowane przez niego sprzęty były komfortowe, proste, a jednocześnie stylowe i, co najważniejsze, by charakteryzowała je wytrzymałość. Marka kooperuje z cenionymi polskimi designerami, tworzącymi swoje wzory z pasją, starając się, aby w pełni spełniały one pragnienia użytkownika. Reprezentatywną zaletą mebli Noti jest to, iż idealnie sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach firmowych oraz biurowych, jak i mieszkalnych. Wyjątkowe meble Noti tworzone są manualnie z wysokiej jakości surowców, przy czym proces ten prowadzony jest z dbałością o klimat, między innymi poprzez zastosowanie technologii zmniejszających skalę zużycia energii.

Kolekcje Noti – aranżując pomieszczenie użyj konfiguratora

Noti oferuje produkty, będące oryginalną interpretacją postrzegania klasycznych mebli, jak przykładowo sofy z linii Bouli lub siedziska z linii Stone czy Comfee. Na stronie Noti dostępny jest konfigurator, w którym można zobaczyć wszystkie warianty mebli z interesującej użytkownika kolekcji i dopasować te współgrające z koncepcją danego wnętrza. Designerskie meble tej marki można obejrzeć w Galerii NOTI we Wrocławiu i w Poznaniu, jak również w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Poza tym kolekcje Noti dostępne są w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, m.in. w Lublinie, w Katowicach i w Krakowie.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://noti.pl

Dane kontaktowe:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]