Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Dalsze informacje o serwisie okien Warszawa.

Cyklicznie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wypaczenia i uszkodzenia. Na stan uszczelek oraz okien źle oddziałują także warunki atmosferyczne – skrajny mróz i żar, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile nieskomplikowane działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy zatrudnić serwisanta. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalna ekipa serwisu okien przeprowadzi też wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Fachowiec zadba też o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]