Usługi cateringowe – usługa nie tylko na imprezy firmowe

Catering Kraków - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze.

Gdy organizujesz ważne wydarzenie rodzinne lub biznesowe, na które chcesz zaprosić znaczną liczbę gości, na ogół nie będziesz mógł na własną rękę zatroszczyć się o posiłki dla uczestników. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując małe przekąski oraz napoje w hipermarkecie – duże eventy w większości wypadków wymagają dopracowanej oprawy również w obszarze potraw. Zatem nie powinno się rozstawić na stołach uczestników po prostu ciasta oraz słodkich napojów. W takich wypadkach idealnym wyjściem jest zamówienie usługi cateringowej.

Warianty usług cateringu

Podmioty oferujące usługi cateringu zwykle świadczą kilka jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji chrzcin, komunii lub wesel, catering dla firm i catering świąteczny, czyli przygotowanie dań wigilijnych. Oferty te są starannie dostosowane do potrzeb konkretnych wydarzeń, dlatego znacząco różnią się od siebie np. kosztem oraz typem dań sugerowanych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringu trzeba pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą klarownie przedstawić własne oczekiwania, a zarazem być również otwartym na jego propozycje. W końcu dla caterera pomoc w organizacji imprez rozmaitego typu to jego praca, a doświadczenie nabyte w tym obszarze powoduje, iż może on podpowiedzieć rozwiązania, które przypadną do gustu ogółu zaproszonych gości.

Czy warto korzystać z usługi cateringowej?

Przygotowanie poczęstunku nawet dla skromnej liczby gości może stać się trudnym zadaniem, szczególnie wówczas, gdy musimy wykonać to osobiście. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie to zatem spora oszczędność czasu, który możemy spożytkować na zaplanowanie innych ważnych aspektów wydarzenia. Jest to również możliwość zaserwowania uczestnikom wyjątkowych posiłków przyrządzanych przez profesjonalnych szefów kuchni. Trzeba przy tym zaakcentować, iż istotnym przymiotem potraw dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko doskonały smak, ale również ich wygląd na talerzu. Ponadto podmioty, które zajmują się obsługą dużych imprez posiadają również swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]