Sale do wynajęcia – gdzie zorganizować imprezy firmowe?

Szukasz więcej informacji o lokalu na imprezę w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl.

Imprezy firmowe to nie tylko zabawy integracyjne lub grille dla pracowników i ich bliskich, które mają za zadanie stworzenie głębszych więzi pomiędzy zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, żeby świętować osiągnięte sukcesy, jak również przeróżne szkolenia, konferencje i gale dla klientów biznesowych. Takie imprezy muszą być odpowiednio zaplanowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane później do marketingowych.

O czym pamiętać szukając miejsca na organizację imprezy firmowej

Jeśli nie posiadamy w firmie odpowiednich pomieszczeń, które nadają się do organizacji w nich eventu, warto sprawdzić usługi najmu sal, które zmieszczą wszystkich sproszonych uczestników eventu. Kluczowe jest, by miejsce, w którym planujemy imprezę korespondowało swoją stylistyką do charakteru planowanego wydarzenia. Prestiżowe gale dla kontrahentów spółki, w czasie których świętowany jest jej spektakularny sukces, nie mogą zostać urządzone w byle jakim lokalu. Warto w takich sytuacjach wyprawić imprezę w klimatycznym miejscu, które ostatecznie zaakcentuje rangę uroczystości. A jeżeli na event zaproszone będą osoby nie zamieszkujące w najbliższej okolicy sali warto postawić na lokal, znajdujący się obok rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dojechać w kilkanaście minut.

Planowanie imprezy firmowej – zagwarantuj gościom najlepszą obsługę

Organizując wydarzenie firmowe nie można pominąć tak ważnego elementu, jak dostarczenie gościom zimnych oraz gorących napojów i posiłków. Świetnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku doświadczonej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w wyznaczone miejsce apetycznych potraw dla obecnych, ale też pomoże w doborze menu i zajmie się nakryciem stolików. Podczas pokazowych imprez wskazane jest także zapewnienie zaproszonym wzorowej obsługi. Powinno się więc szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole zawodowych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko wyśmienite, lecz i imponujące wizualnie dania, a także kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne posiłki.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]