Profesjonalne czyszczenie grobów

Na www.pong-malopolska.pl sprawdzisz, kto oferuje sprzątanie grobów Kraków.

Oblicze miejsc spoczynku naszych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zająć – nawet, kiedy nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Największe problemy zaczynają się natomiast, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku są skazane na to, by zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na podobną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często oferują także inne usługi, takie jak zakładanie siedzeń lub pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności lub poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Stawki, które musimy zapłacić specjalistom czuwającym nad pomnikami naszych bliskich są bardzo zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od rodzaju pomocy – gdy wybieramy tylko jednorazowe sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy natomiast chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek co miesiąc, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet czterystu PLN rocznie. Nie zapominajmy, że koszty zależne są również od rozmiarów grobów, a najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie familijnych grobowców.

Dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]