Pragniesz urządzić w firmie prawdziwą Wigilię? Zamów catering świąteczny

Zleć catering świąteczny w Krakowie.

Ostatnie dni roku to okres, który spędzamy przede wszystkim w familijnym gronie, jednakże spotkania świąteczne odbywają się też w firmach. Często kadra firmy organizuje je na własną rękę, przynosząc samodzielnie ugotowane dania, jednak w sporych przedsiębiorstwach ten model działania często nie jest wydajny. By więc pomóc sobie w kwestii przygotowania firmowych spotkań wigilijnych, na dziesiątki osób, jak i tych mniejszych, polecamy zamówić usługę cateringu świątecznego.

Żurek, ryby, krokiety z kapustą i grzybami – o cateringu świątecznym

Rzecz jasna, na wigilijnym stole powinny zająć swoje miejsce rodzime świąteczne przysmaki. To głównie ryby, np. chrupki filet z pstrąga albo karpia, jak również staropolskie zupy – obowiązkowo barszcz czerwony i żurek, ewentualnie również zupa grzybowa. Na talerzach nie powinno brakować też pierogów z kapustą i grzybami, które na ogół podawane są razem z wspomnianym wcześniej barszczem czerwonym. Firmowa impreza bożonarodzeniowa nie byłaby pełna bez zimnych przekąsek, między innymi bez sałatki śledziowej albo karpia po żydowsku. Powinno się także zadbać o słodki frykas na koniec obiadu. Na stół bożonarodzeniowy rekomendujemy lekki sernik, kutię z miodem albo makowiec.

Catering świąteczny w firmie – skonsultuj menu z pracownikami menu

Za planowanie Wigilii w firmie powinno się wziąć się z kilkunastodniowym wyprzedzeniem. Musisz wyznaczyć dzień spotkania i zestawić go z planem urlopów pracowników. Pozwala to precyzyjniej określić prawdopodobną liczbę gości imprezy, a ostatecznie ułatwi zamówienie trafną ilość porcji. Rekomendujemy omówić z załogą menu i wespół zdecydować się na te propozycje z katalogu firmy cateringowej, które wszystkim odpowiadają. Ważne jest również to, aby mieć wiedzę czy któryś z zatrudnionych ma uczulenie, przykładowo na orzechy, które znajdują się w wypiekach, czy też są w ekipie firmy wegetarianie. Dla takich pracowników trzeba zamówić potrawy zgodne z dietą. Firmy cateringowe zajmujące się przygotowaniem meny świątecznego przyjmują zamówienia przez większą cześć grudnia, jednakże nie zalecamy zabierać się do w ostatniej chwili.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]