Organizujesz szkolenia lub spotkania biznesowe – zamów catering dla firm

Na https://tinyurl.com/yeezhadc zamówisz catering dla firm.

Ważne rozmowy biznesowe, warsztaty czy konferencja – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo niechybnie pewnego dnia stanie przed nieodzownością zaplanowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które na ogół nie należą do zakresu czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie posiłków i napojów dla jego gości. Jeśli urządzane spotkanie przyciągnie mnóstwo osób, warto skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Catering dla firm – przekąski, które można zjeść w mgnieniu oka

Konferencje i szkolenia biznesowe to wydarzenia trwające przeciętnie po 7-8 godzin, w wielu przypadkach także przez 2-3 dni z rzędu. Ich uczestnicy dostają dokładny program wykładów, między którymi wskazane są na ogół dwie kilkuminutowe przerwy, w czasie których niemożliwe jest zjedzenie pełnego obiadu w okolicznej jadłodajni. Dlatego tak istotne jest zagwarantowanie gościom napojów i małych przekąsek, które mogą szybko skonsumować podczas przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, również zanieść na salę, w której trwa szkolenie. Podmioty świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z małymi przekąskami, które można spożyć nie bojąc się o ubrudzenie koszuli i rąk. W ramach oferty cateringu biurowego dostarczany jest także sprzęt do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – powierz to firmie oferującej usługę cateringu dla firm

Przerwy kawowe są niezwykle potrzebne, pozwalają wszak uczestnikom odpocząć po wielu godzinach wytężonego skupienia. Poza tym jest to również możliwość kontaktu z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w mniejszej grupie tematów roztrząsanych na kursie. Urządzenie z kawą i różnymi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych firm, nie ma szans dorównać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych konferencji czy płatnych wykładów nie mogą przecież pić z tekturowych kubeczków, zagryzając samodzielnie przyszykowane lub kupione po drodze w piekarni sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu dla firm podniesie więc wagę szkolenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator zadbał także o wygodę uczestników.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]