Organizacja przyjęć okolicznościowych – postaw na kompleksowe usługi

Przyjęcia okolicznościowe - zobacz korzystną ofertę.

Kiedy ktoś myśli o planowaniu dużej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Tymczasem popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przyjeżdża dziesiątki bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to też „osiemnastki”, komunie czy chrzciny. Kiedy wykaz gości jest bardzo długi, zwykle nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia i przyrządzać przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takiej sytuacji musimy wynająć odpowiedni lokal.

Jak wybierać lokal na imprezę okolicznościowej?

Każdy typ imprezy wiąże się z różnymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak m.in. osiemnastka lub przyjęcie urodzinowe, , na której bawić się będą głównie osoby dorosłe, uczestnikom trzeba przygotować nie tylko miejsce, gdzie spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z drugiej strony imprezy, w których znaczną grupę uczestników mogą dzieci, między innymi komunie bądź chrzty, rekomenduje się urządzać w lokalu, który oprócz wydzierżawienia sali w środku budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie znużą się zbyt szybko świętowaniem i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Potrawy podawane uczestnikom także wypada dostosować do typu przyjęcia. Organizując takie wydarzenie najlepiej zatem skorzystać z usług firmy cateringowej, która zadba o wyśmienite dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w królewskiej oprawie

Wyszukanie miejsca na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużych miejscowościach, jest dość proste, jednakże niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od dekad w nieomal dworskiej oprawie urządzane są tu chrzty, komunie oraz – rzecz jasna – wesela, które każdy z gości będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną albo kilka sal, w których wygodnie można pomieścić ogółem do 130 osób. Natomiast gdy przyjęcie ma być urządzona w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się aż 300 gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów oferuje kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozstawienia oraz przystrojenia stołów, przez przyrządzenia dań, aż po doświadczoną załogę kucharzy i kelnerów.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]