O czym pamiętać organizując 18 urodziny – sala, wystrój, catering

Nie czekaj! Sprawdź aktualną ofertę lokalu na 18 w rozsądnej cenie.

Zwykle z okazji imienin, urodzin bądź innych rocznic nie planujemy żadnych imprez ze znajomymi i krewnymi, uważając, że nie jest to konieczne. Lecz zdarzają się takie kluczowe życiowe chwile, których huczne celebrowanie jest wręcz obligatoryjne, a jednym z nich jest zdecydowanie wejście w dorosłość, czyli tzw. “osiemnastka”.

Sala na 18 urodziny – urządź ogromną imprezę

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem nabywać i spożywać alkohol, brać udział w wyborach, może założyć firmę oraz starać się o stanowiska urzędnicze. Jednakże zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych kwestiach – dla młodych najistotniejsza jest sposobność zorganizowania wielkiej imprezy z kolegami. Można ponownie zrobić “domówkę”, jednak czy taka zabawa będzie się bardzo wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie. Więc lepszym wyjściem jest zamówienie lokalu na osiemnastkę. Często kilku przyjaciół decyduje się wyprawić wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga wynajęcia dość przestronnej sali, lecz równocześnie pozwala na obniżenie jednostkowych kosztów. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących dużą przestrzeń taneczną (trudno przecież jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na salach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która zapewni wyśmienite menu imprezowe. Chcesz urządzić zabawę pod gołym niebem? Znajdź salę na urodziny z dostępem do ogrodu – latem można rozłożyć w nim przestronny namiot i wyprawić grill.

Sala na 18 urodziny – dekoracja pomieszczenia także jest istotny!

Nie da się ukryć zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi dorośli nie wzbraniają się od napojów wyskokowych. Powinno się z tej przyczyny koniecznie zadbać o to, aby osoby niepełnoletnie, a wszak może ich być wiele wśród obecnych, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Właściwy wygląd sali też jest ogromnie ważny, aby zaproszeni całkiem wczuli się w atmosferę imprezy. Należy więc zdecydować się na lokal na urodziny, który zadba o przystrojenie przestrzeni zgodnie z wskazówek solenizanta, jak również dobrze rozstawi stoły z napojami i przekąskami.

Jeżeli już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” rewelacyjnie sprawdza się menu typu finger food, bazujące na niedużych przekąskach “jeden kęs”, które można spożywać bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostroi kartę dań zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do potrzeb oraz zasobności portfela klienta.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]