Nie masz czasu przygotować dań na imprezę? Zamów catering kanapkowy

Catering kanapkowy - usługa na miarę waszych potrzeb.

Urządzenie nawet dużego przyjęcia nie jest kłopotliwe, jeśli mamy pod dostatkiem czasu na kupowanie niezbędnych produktów oraz późniejsze własnoręczne preparacja z nich smakowitych przysmaków dla zaproszonych uczestników zabawy. Co prawda nie wszyscy mają taką możliwość, ale nie oznacza to od razu, iż powinno się porzucić zamiar uczczenia ważnego wydarzenia. W takim przypadku zalecamy zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Czym wyróżnia się catering kanapkowy?

Catering kanapkowy, nazywany też cateringiem finger food, to usługa adresowana z reguły do klientów biznesowych, jednakże zamawiają ją dość często także różnorodne stowarzyszenia oraz osoby prywatne urządzające wykwintne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie eventu w posiłki typu finger food, a więc nieduże przekąski, które można skonsumować bez siadania przy stoliku i nie używając sztućców. Klasyczny finger food nie wymaga też zastosowania talerzyka – to zakąska na “raz”. Finger food to na ogół tartoletki warzywne i owocowe, roladki albo sandwicze. Ta odmiana cateringu rewelacyjnie zdaje egzamin na imprezach, podczas których organizatorom zależy na bliskiej interakcji uczestników. Pozwala on na uczestniczenie w nieskrępowanych pogawędkach, przy czym nie sprowadza kontaktu wyłącznie do gości usadzonych przy konkretnym stole.

Catering kanapkowy – wspólny stół dla wszystkich gości

Zamówienie przygotowania cateringu finger food zewnętrznemu podmiotowi ma kilka zalet, które dostrzegą zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni. Przede wszystkim w ten sposób pozbywamy się trudności z rozstawieniem stołów i stresu z planowaniem usadzenia gości bankietu. Chłodne i ciepłe napoje oraz zakąski postawione są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy poczują taką potrzebę. Jest to ogromnie praktyczne głównie w małych salach, w których użycie wystarczającej liczby stołów byłoby problemem. Catering bazujący na przekąskach natychmiast powoduje też, iż impreza ma mniej oficjalną, bardziej wyluzowaną atmosferę. Warto podkreślić, że menu z małych przekąsek jest na ogół tańsze niż wykwintne kolacje, a zarazem daje więcej możliwości dobrania ich do gustów żywieniowych gości bankietu. Co najistotniejsze, catering finger food nie wymaga dostępu do sprzętu kuchennego, a to nierzadko stanowiło największą przeszkodę przy organizacji imprez firmowych.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]