Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Parking przy lotnisku Balice - z najnowszą ofertą zapoznasz się na https://pandaparking.pl.

Kluczowe zalety podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu wyprawy zyskały dużą popularność, to szybkość, sposobność trafienia także w bardzo odległe zakątki świata i wygoda. Podróż, której częścią jest lot, łączy się jednak z kilkoma uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest z całą pewnością konieczność dostania się do portu lotniczego – a mnóstwo osób w tym celu musi przecież przejechać wiele kilometrów. Tak długą drogę najdogodniej jest pokonać swoim autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kłopoty łączące się z dotarciem do portu lotniczego prywatnym autem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Utwardzony parking w Balicach – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą śmiało zaplanować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dojechać swoim samochodem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą naturalnie martwić się o swój samochód, bo parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a dodatkową asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość elektronicznej rezerwacji, toteż nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest wyjątkowo przydatne podczas opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja wsparcia obsługi

Jeżeli wybierzemy skorzystanie z usług świadczonych przez parking monitorowany przy porcie lotniczym możemy liczyć również na liczne udogodnienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Dodatkowo podróżni mogą uzyskać wsparcie zespołu parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo ujście powietrza w oponach albo rozładowany akumulator.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]