Monitoring, ubezpieczenie, ochrona – zalety parkingu przy lotnisku

Parking Balice - dowiedzcie się co może wam zaoferować.

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego auta, pojawi się problem: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Twój samochód pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o dowiezienie pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, przykładowo w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy pozostawić auto na kilkanaście dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają także inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]