Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Projekty mieszkań Kraków – zleć wykonanie specjalistom.

To, jak wyglądają miejsca, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest więc zadbać o to, by pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz zdaje się być łatwe, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym spędzimy kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc specjalisty na wszystkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To szczególnie ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały urzeczywistnione, zazwyczaj nieodzowny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt oferuje także pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]