Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Na joannaklusak.com uzyskasz więcej informacji o ofercie biura projektów Kraków.

Biuro projektowe oferuje szerokie spektrum usług – spełnia marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w funkcjonalnym i komfortowym domku jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Architekt wykonuje kompleksowy projekt obiektu, a później czynnie sprawuje kontrolę nad przebiegiem prac, projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odbudowę domu lub proponuje aranżację już egzystujących rezydencji.

Jak pomoże Ci profesjonalne biuro projektów?

Interesują Cię innowacyjne, kreatywne projekty budowlane? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się od pozostałych budowli w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie praktyczny, a równocześnie po prostu wygodny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów oferujemy zarówno te uwzględniające najnowsze nurty w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro projektowe – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i wnętrz mieszkalnych oraz domków jednorodzinnych. Wykonane realizacje obejmują m.in. pensjonaty, żłobki, obiekty rekreacyjne i kawiarnie. Konfiguracja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego budynku, jak również osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro architektoniczne może również zaplanować praktyczne i przestronne szafy wnękowe, które umożliwią optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]