Ciepłe i zimne dania, które zachwycą gości – zamów catering weselny

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie catering weselny w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, będące na ogół ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo komunie, chrzty czy wesela, od wielu już lat przestały być organizowane w domu jedynie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Dziś są to imprezy, w których uczestniczy nierzadko ponad sto osób. Ewidentne jest więc to, że jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę wymyślić menu, a później naszykować oraz podać posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli zabawa ma trwać kilka godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też pojawiło się wysokie zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering na wesele – wybierz profesjonalnych kucharzy i kelnerów

Organizowanie imprezy weselnej to intensywny stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na dobór dekoracji sali, wysyłanie zaproszeń , ustalanie listy gości oraz szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również konieczność dostarczenia wystarczającej ilości przekąsek i trunków serwowanych podczas zabawy, a co kluczowe – przygotowanie gorącego obiadu, który zachwyci zaproszonych gości i zbierze ich wszystkich przy stole. na imprezie weselnej musi mieć wspaniałą oprawę. Goście bowiem liczą na to, że stoliki będą pięknie udekorowane i prawidłowo nakryte, dania będą wyborne i ładnie skomponowane na talerzach, a także że obsługa w profesjonalny sposób będzie donosić gościom następne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych kelnerów, managerów i kucharzy, gotowych na obsługę przyjęć zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych odbywających się w plenerze.

Catering weselny – dania dopasowane do charakteru przyjęcia

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego rządzi się własnymi regułami, zarówno w kwestii atrakcji dla zaproszonych, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe najczęściej posiadają przygotowaną uprzednio listę oferowanych dań głównych, trunków i zakąsek zgodnych z stylistyką wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy lub otrzymać tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Klient ma zatem możliwość osobiście złożyć jadłospis z zaproponowanych dań. Warto jednakże podkreślić, że firmy świadczące usługę cateringu na wesele są także otwarte na nowe pomysły i nierzadko na życzenie kontrahenta są gotowe przygotować indywidualne zestawy potraw.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]