Catering okolicznościowy – organizacja imprez rodzinnych może być prostsza!

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie catering okolicznościowy. Skieruj się w to miejsce.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz uczcić je wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to liczne grono osób, które wypada nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale i uraczyć je smacznymi trunkami i daniami. Możesz postarać się przyrządzać je samodzielnie, ale przy dużej liczbie zaproszonych trudno jest tego dokonać w pojedynkę. Dodatkowo to twoja impreza i pragniesz się na niej doskonale bawić, a nie udawać kelnera bądź sterczeć w kuchni. Dlatego organizację poczęstunku na rodzinne wydarzenia polecamy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie musisz dzierżawić lokalu!

Gdy przywołuje się usługę cateringu większość osób myśli wpierw o spotkaniach firmowych lub cateringu weselnym. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu była osobista organizacja ważnych spotkań rodzinnych i tylko przy rzeczywiście dużej liczbie zaproszonych rozpatrywała ona opcję skorzystania z profesjonalnej pomocy w tym obszarze. Tym bardziej, iż przez wiele lat firmy cateringowe nie proponowały obsługi niedużych rodzinnych spotkań, a nieraz również tych dużych, jeśli nie wiązało się to z wynajmem sali. Współcześnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy zdecydujemy się na dzierżawę lokalu czy zechcemy zorganizować event w swoim ogrodzie lub mieszkaniu, firma cateringowa dowiezie nam w wybrane miejsce profesjonalnie przyrządzane dania.

Catering okolicznościowy – menu na półmetki, komunie oraz chrzciny

Catering okolicznościowy jest ofertą zamawianą na dowolne rodzinne święto. Wykwalifikowani kucharze bez problemu opracują menu harmonizujące ze specyfiką wydarzenia, nieważne czy potrzebny ci catering na imieniny, na chrzciny lub na komunię. Catering okolicznościowy to również obsługa studniówek, komersów oraz półmetków. Wypatrując firmy świadczącej taką usługę zalecamy zdecydować się na taką, która będzie w stanie dostosować menu do życzeń i możliwości finansowych osoby zamawiającej, jak również kompleksowo obsłużyć imprezę, m.in. udostępniając zawodowych kelnerów czy oferując pomoc w przystrojeniu i ustawieniu stołów.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]