Rozwiązania dla biznesu – aplikacja Flobo, czyli automatyczna obsługa należności

Więcej szczegółów o automatycznej księgowości.

Przedsiębiorcy bezustannie szukają narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a równocześnie ograniczyć czas tracony na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez połączenie z serwisem mass collect

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest za sprawą integracji tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wystawionych fakturach, a później nadzoruje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie poszczególnych płatników, bo każdy z nich posiada przydzielony własny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko dużych firm, ale również i tych małych, które w miesiącu obsługują jedynie sto faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niesłychanie pomocną tym właścicielom firm, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – dowiedz się czy wdrożyć ją w twoim przedsiębiorstwie

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to wartościowa usługa dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, dlatego rewelacyjnie zda egzamin w szkołach językowych lub prywatnych, czyli tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się także pensjonatom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi różne usługi? Jeśli firma za realizację usługi pobiera wstępnej opłaty, Flobo będzie monitorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]