WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie aktualizowanie WordPressa. Kliknij tutaj.

WordPress, który został opracowany przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się niezmiernie często wykorzystywanym systemem zarządzania treścią. Ponieważ łatwo można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, a zarazem jest stosunkowo szybki, używa się go współcześnie do projektowania skomplikowanych stron firmowych i sklepów internetowych. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią może być powodem przykrych sytuacji, z tej przyczyny ważną i konieczną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Czemu zaleca się powierzyć opiekę techniczną nad stroną profesjonaliście?

Podstawą bezpieczeństwa strony internetowej jest bez wątpienia zaktualizowanie jej do obowiązującej wersji systemu zarządzania treścią. Raz za razem jednakże przedsiębiorstwa po utworzeniu strony lekceważą cykliczne wdrażanie nowych edycji CMS-a bądź aktualizacji używanych dodatków, przez co wystawiają stronę na ataki hakerów czy zainfekowanie przez wirusymalware. Oprócz tego, mimo iż WordPress jest nadzwyczaj łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z niespodziewanymi trudnościami z właściwym działaniem sklepu lub strony. Tym samym konieczne jest, aby działanie to wykonał zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie działu informatycznego, powinno się powierzyć opiekę nad stroną zewnętrznemu ekspertowi.

Do kogo adresowana jest oferta opieki technicznej nad stroną?

Usługa aktualizowania WordPressa to oferta adresowana przede wszystkim do odbiorców biznesowych, tak niewielkich jak i dużych firm, którzy troszczą się o skuteczne oraz ciągłe działanie ich strony, a także zabezpieczenie jej baz danych i zasobów. Usługa ta potrzebna jest również freelancerom oraz blogerom utrzymującym własne strony www. W elementarnym oferowanym pakiecie zawarta wykonanie aktualizacji CMS-a, pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych oraz likwidowanie następstw infekcji. W wyższych pakietach oferowane są również wszelkiego typu monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian wtyczek i zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]