O pozycjonowaniu stron

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Pozycjonowanie stron to szereg czynności ,które dążą do poprawienia obecności stron w bezpłatnych (czyli w organicznych wynikach wyszukiwania. Im wyższą pozycję zajmie strona w wynikach wyszukiwania, tym więcej odwiedzin na witrynie, co w efekcie powinno prowadzić do zwiększenia konwersji firmy. Kolejnym atutem tego działania jest budowa rozpoznawalności marki, usługi albo produktu.

Algorytm Google ocenia każdą stronę internetową pod kątem w przybliżeniu 200 przeróżnych czynników. Efekt tej diagnozy przesądza o tym, na którym miejscu strona ewentualnie jej podstrona pokaże się internaucie w wynikach wyszukiwania na konkretne słowo kluczowe. Za najważniejsze czynniki rankingowe profesjonaliści do spraw SEO uważają między innymi linkowanie (on-site i off-site), jakość contentu, jak również responsywność.

Wstukując w wyszukiwarkę Google dowolną frazę, internaucie zostanie zaprezentowany wykaz stron, które algorytm ocenił jako najlepiej dopasowane do powyższego zapytania. Jakie adresy pojawią się w wynikach wyżej niż inne? Przeważnie te, których treść jest unikalna i starannie wypełniona właściwymi słowami kluczowymi. Na pozycje nie bez wpływu jest także poprawnie wykonane kodowanie, prędkość ładowania się witryny (zarówno w wersji na urządzeniach przenośnych, jak i na komputerze), jak również liczba portali internetowych kierujących linki do naszej strony.

Pozycjonowanie sklepów i stron www – powierz to ekspertom z agencji SEO

Google regularnie modyfikuje algorytm, stąd zaleca się przekazać optymalizację oraz pozycjonowanie sklepów i stron ekspertom. Słusznym wyborem jest firma SEO, która ma długoletnie doświadczenie w tym zakresie. W takich agencjach zatrudnionych jest wielu ekspertów nie tylko od SEO, ale również kodowania oraz prowadzenia kampanii Google Ads. Pozostawiając pozycjonowanie agencji zewnętrznej zaoszczędzone czas i środki można zaprząc w inne akcje marketingowe, które dodatkowo rozwiną firmę.

Prowadzisz biznes? Pozycjonowanie w Google to obecnie konieczność!

Pozycjonowanie to głównie usługa adresowana do administratorów stron, które służą do demonstracji i sprzedaży wyrobów bądź usług firmy. Decydując się dowolną działalność nierozważnie jest w dzisiejszych czasach nie posiadać własnej strony firmowej lub ją utworzyć, lecz zrezygnować z jej pozycjonowania. Biznesowi rywale nie ustają w staraniach o dotarcie do kolejnych klientów. Wedle badań w przybliżeniu 97% osób sprawdza w internecie opinie o lokalnych usługach, co klarownie pokazuje do jak dużej grupy klientów można w ten sposób dotrzeć. A pojawienie się adresu strony lub sklepu w Top10 wyników wyszukiwania bardzo zwiększa prawdopodobieństwo, iż internauta wybierze naszą ofertę.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]