Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Pozycjonowanie Krakow - dalsze informacje o tej usłudze.

Powszechność internetu oraz wygoda użycia go w celu wyszperania potrzebnych usług i produktów doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo chce obecnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony firmowej nie zagwarantuje, iż klienci nas znajdą – najważniejsza jest przecież widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Dużo mniejszych firm, które funkcjonują tylko na niewielkim obszarze czy też wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Lublinie albo w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla mniejszych firm

Internauci poszukując w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych albo usług stosują z reguły frazy lokalne, to znaczy zawierających nazwę konkretnego miasta, np. “masażysta kraków”, “cukiernia kraków” albo “sklep plastyczny kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych firm na zademonstrowanie swojej oferty docelowym odbiorcom, zamieszkującym daną miejscowość. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych ma wszelkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, że strategia SEO zorientowana jest na podwyższenie widoczności głównie fraz lokalnych, np. przez wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy treści, uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży tworzenia stron www oraz optymalizacji, pozycjonowania od ponad 10 lat. W trakcie tych lat do głębi poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i tym samym trafić do nowych klientów. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie rozwinięcie treści, pozyskiwanie linków, a także optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować na bieżąco efekty pozycjonowania.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]