Górskie wyprawy tylko z doświadczonym przewodnikiem

Oferta wypraw górskich dla początkujących w dobrej cenie. Sprawdź co dla Was stworzyliśmy.

Kochasz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś czynnym globtroterem, który ceni rzetelnie opracowane i bezpieczne eskapady pod opieką zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Organizujemy wyprawy, których celem są pasma górskie prawie każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do zwolenników górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią czynny wypoczynek i posiadają minimalne doświadczenie w tego rodzaju ekspedycjach. Żeby wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest zadowalający stan zdrowia, jak również wysoka sprawność fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy typ to wyprawa dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w eskapadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim poziomem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o dużej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne doznania. Pozwalają zarazem urzeczywistnić pragnienia oraz sprawdzić się w niecodziennych sytuacjach. Firma korzysta z kompetentnych liderów oraz przewodników znających dogłębnie naturę górskiego terenu, ale też ochoczo dzielących się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Potrafią oni także zmniejszyć potencjalne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Dolomity oraz Alpy.

Dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]