Skrzynka teletechniczna – bezpieczna i praktyczna

Jeśli chcesz kupić skrzynkę telekomunikacyjną, zobacz tutaj.

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdej nieruchomości – reguluje to polskie prawo. W sprzedaży wyróżniamy wiele ich typów, których struktura musi być dostosowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – funkcjonalna i dopasowana do każdych warunków

Skrzynka telekomunikacyjna musi być zbudowana ze wzmocnionego metalu i mieć odpowiednie wycięcia, które spełniają rolę wentylacyjną oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. W sprzedaży wyróżniamy kilka najważniejszych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Najczęściej spotykany model to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na otwartej przestrzeni, która musi wytrzymać ingerencje osób niepowołanych, a także wysoką temperaturę. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której zlokalizowane są przewody telekomunikacyjne – takie jak światłowody oraz niezbędne przyłącza urządzeń – routery, wejścia optyczne. Komponenty w środku skrzynki można przyłączyć na przykład na paski rzepowe lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – zabezpiecz się przed dostępem osób niepowołanych

Istotnym czynnikiem jest również ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. Uniwersalne zasuwy doskonale spełniają swoją funkcję. To ważne także w mieszkaniu, w którym znajdują się małe dzieci. Nie zapominajmy też o zachowaniu porządku wewnątrz szafki – w tym celu służą dedykowane komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele rodzajów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że bez problemu dopasujemy je do naszego mieszkania.

Dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]