Poznaj ofertę silników DC i serwomechanizmów polskiego dystrybutora

Szerokie stosowanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, wymusza poszukiwanie efektywnych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i serwonapędy od renomowanych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych

Istniejąca od ponad 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) oraz silników elektrycznych DC wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez renomowanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy charakteryzujące się ogromną żywotnością i solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są stosowane między innymi w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy układów służących do automatyzacji intralogistyki, a ze względu na możliwość ich eksploatacji w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, lotnictwie i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%), gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, a także przy narażeniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Firma Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Positec, Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Sesame Motor Corp.

Dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]