Skąd wzięły się i czym są celebrytki?

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromny wybór wzorów i materiałów, z jakich się je wykonuje sprawia, iż każda pani łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym jest ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek i celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują portfelem. Duży wybór wzorów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu kobiet i dziewcząt.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki lub grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swoje własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to gwiazda, serduszko, kółeczko pełne albo z dziurką, żyletka, słonik czy symbol nieskończoności. Kobiety zwykle dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, ale też pasującego znaczenia. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest symbolem ponadprzeciętności i przekory.
Dużą zaletą celebrytek jest fakt, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te świetnie komponują się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]