Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje i pomiar na miejscu

Więcej o drzwiach drewnianych na www.oknostol.com.pl.

Oknostol jest firmą, która może pochwalić się 15-letnią praktyką w wytwarzaniu różnego rodzaju modułów drzwi i okien drewnianych. Okres funkcjonowania na polskim rynku sprawiło, iż jej specjaliści zapewniają odbiorcom wysoką jakość sporządzanych produktów i obsługi klienta. Okna firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich najwyższa ergonomia, ale także ich trwałość, będące wynikiem zastosowania podczas ich wykonywania innowacyjnych technologii. Oprócz okien Oknostol oferuje także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy projektowaniu, wytwarzaniu i składaniu modułów stolarki otworowej ekspertom przedsiębiorstwa przyświeca troska o zachowanie czterech ideałów: satysfakcji klienta, wysokiej jakości produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, a także całkowitej wygody eksploatacji.

Oknostol – małopolskiego producent okien i drzwi

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych charakteryzuje się dużą troską o jakość swoich wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar sprzedawane przez to przedsiębiorstwo to świetne rozwiązanie dla konsumentówszukających niecodziennych, ale wytrzymałych i nieprzeciętnie funkcjonalnych produktów. Gwarantują one lokatorom najwyższy komfort – efektywnie odgradzają od zewnętrznych hałasów oraz stanowią doskonałą izolację cieplną, co ma znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa własnych wyrobów, w związku z tym wyposaża się je w zabezpieczenia utrudniające włamania. Wszystko dopełnia ich nieprzeciętna, interesująca stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, toteż zachowują przez długi czas zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Producent drzwi drewnianych – nieodpłatne doradztwo

Ten oferujący drzwi wewnętrzne producent daje się zauważyć również w sferze obsługi klientów. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol otrzymują nieodpłatną konsultację przy doborze odpowiedniego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów w domu, co da pewność, że założenie drzwi przebiegnie sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich spersonalizowanym szkicem, doskonale dopasowanych do konkretnych wyobrażeń. Dotyczy to nie tylko wielkości drzwi, ale również metoda wykończenia skrzydła i ościeżnicy.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]