Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Potrzebujesz etykiet na butelki? Wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego początku jednym z najchętniej przekazywanych i, nie da się ukryć, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Niemało osób nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na Sylwestra, urodziny bądź wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy inni zaproszeni chcą podarować to samo?

Spersonalizowane etykiety butelki – alkohol jako niecodzienny podarunek od nowożeńców

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stołach, ale także przyjęło się, że młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu imprezy. Taki podarek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Ale takie butelki z alkoholem mogą również przerodzić się w cenną pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Należy personalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę, zamieszczając na nich informację o imionach Państwa Młodych, podziękowanie za obecność bądź dniu i miejscu wesela. Etykiety weselne można zamówić w przeróżnych barwach oraz wzorach, w związku z tym bez problemu można znaleźć te, które będą harmonizować ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji państwa młodych. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne napitki wyskokowe można zastosować nie tylko przy okazji wesela – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim bądź imprezie urodzinowej.

Etykiety na butelki – oznaczaj swoje trunki

Etykietami z indywidualnym tekstem można oznaczać butelki z domowej piwniczki. Jeżeli produkujesz swoje soki, nalewki czy wina i dzielisz się nimi z kolegami lub rodziną przy przeróżnych okazjach, możesz ozdobić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę każdej butelki. Na dodatek flaszki można także oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]