Opakowania szklane – słoiki szklane i butelki monopolowe możesz zamówić hurtowo

Dowiedz się, gdzie zamówić butelki do wina w hurcie.

Produkcja żywności jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie trwać człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, iż sporą częścią rynku towarów spożywczych rządzą potężne marki, jest to też sektor, w którym doskonale radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim smacznym, niszowym bądź ekologicznym produktem. Przeznaczona na handel żywność musi być opakowana tak, by produkt jak najdłużej pozostał świeży, a zatem np. w szklane słoiki i butelki. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że nadają się do recyklingu.

Hurtowy zakup butelek i słoików najlepiej od rodzimego dostawcy

Jasne jest, że oferty od dystrybutorów kierowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest małą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo soki, dżemy czy piwo kraftowe, będzie zużywać co roku nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, lecz ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie butelek i słoików w hurcie będzie w związku z tym dla niego jednocześnie metodą redukcji kosztów, gdyż zamawiając opakowania na palety na ogół można oczekiwać sporego rabatu od dostawcy, ale także oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań ze szkła dostrzegalnie obniży się, gdy zamówimy je u lokalnego dystrybutora słoików oraz butelek. W ten sposób również dostanie opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu nabędziesz słoiki oraz butelki w paletach

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i objętości słoiki oraz butelki ze szkła doskonałe do rozlewania wina, piwa bądź soków. Dostarczane są one do odbiorcy na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od wielkości opakowań – po 800, 1300, a nawet 2000 sztuk wybranego opakowania. Firmy dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą również odebrać zamówiony towar bezpośrednio ze składu hurtowni. Razem z butelkami i słoiczkami hurtowo można dodatkowo kupić większą ilość innych powiązanych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki pasujące do wybranego rozmiaru opakowania.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]