Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Zamów shutters.

Urządzając pokój, z rzadka przeznacza się dużo uwagi na okna. Przeważnie decyzja pada na klasyczne rozwiązanie, czyli firany i zasłony, które czasami łączone są z roletami. Jednakże jest jeszcze jedno mało znane w Polsce rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Na okna, ale także na drzwi – zastosowanie nowoczesnych okiennic wewnętrznych

Główną właściwością shuttersów (lub też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tego typu okiennicach wewnętrznych poruszają się, dzięki czemu można łatwo je ułożyć w dowolnej pozycji, w zależności od potrzeb lokatorów. Producenci wytwarzają je z płyt pilśniowych, polichlorku winylu (PCV), a także z listw drewnianych. Okiennice dekoracyjne shutters instaluje się przede wszystkim na oknach, jednak doskonale sprawdzą się także na drzwiach lub w szafach. Shuttersy to co prawda element okna, który w naszych domach spotyka się jeszcze sporadycznie, ale gros osób na pewno w kinie bądź w telewizji, gdyż te okiennice są często używane na obszarach z cieplejszym klimatem, a więc w RPA czy w Nowej Zelandii.

Shuttersy nadają pomieszczeniom niezwykle gustowny wygląd

Niezależnie od tego, iż shuttersy okiennice dekoracyjne shutters znakomicie się prezentują, mają one też praktyczne zastosowanie. Z ich sprawą można kontrolować użycie padającego światła: latem powstrzymywać kumulowanie się ciepła w domu, a w zimne – zapobiegać jego stracie. Shuttersy pasują do przeróżnych stylów wnętrz i można zainstalować je na zdecydowanej większości okien. Produkuje oraz montuje się je na zamówienie, co przyczynia się do tego, że są zdecydowanie droższym rozwiązaniem niż przykładowo rolety. Shuttersy jednakże przydają pomieszczeniom niezmiernie luksusowy wygląd, a więc podnoszą wartość domu. Wypada także uwydatnić, że okiennice wewnętrzne typu shutters reguluje się bez pomocy sznurów, co rodzice dzieci lub posiadacze psotliwych psów i kotów, które zagmatwać zwisające żyłki, uznają z pewnością za kolejną zaletę.

Dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]