Korki, naczynia i inne akcesoria do alkoholu

Chcesz nabyć akcesoria do alkoholu? Skieruj się tu.

Domowy wyrób alkoholi, kiedyś ogromnie popularny, w dzisiejszych czasach powraca do łask. Do poszukiwań popychają nas nie tylko względy finansowe (alkohole wyprodukowane samodzielnie są znacznie tańsze niż te ze sklepu), ale również możliwość przygotowania trunków według własnych upodobań, chęć eksperymentów i satysfakcja jaka płynie ze spożywania swoich alkoholi. Większość osób samodzielnie sporządzających domowe napoje wybiera nalewki, piwo, cydr lub wino, chociaż nie brak też amatorów tradycyjnego bimbru. Jednak bez względu na to, w których trunkach się specjalizujemy, powinniśmy posiadać odpowiednie akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Produkcja alkoholu w domu byłaby niemożliwa bez akcesoriów i naczyń do fermentacji – specjalnych pojemników, balonów, rurek czy korków. Co więcej, do każdego typu trunku potrzebne są inne akcesoria – w przypadku wina jest to między innymi prasa do owoców, natomiast w przypadku piwa – chłodnice i kotły. Do rozlewania alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednak katalog potrzebnych akcesoriów się nie kończy, gdyż butelki z napojami wypada odpowiednio oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety oraz kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber albo inne alkohole domowe możemy przygotować samodzielnie. Znacznie lepiej będą się jednakże prezentować butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami oraz ozdobnymi etykietami na wódkę, które możemy zaserwować w trakcie towarzyskich imprez albo bez wahania podarować najbliższym jako prezent. Odrębny typ takich dodatków to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych trunków, ale także tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym samym charakter imprezy.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]