Kontenery na gruz i odpady – dla firm budowlanych i remontowych

Znajdź kontener na gruz na ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na wysoką jakość

w naszym kraju produkcją trwałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy wiele rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach często używane są również kontenery do przewozu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko opróżnić.

Dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]