Kątowniki aluminiowe – trwałe i użyteczne

Znajdź kątowniki aluminiowe na metal-e.pl.

Profesjonalne kątowniki wykonane z aluminium zapewniają stabilność konstrukcji, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Czym charakteryzują się kątowniki aluminiowe? W jakich branżach są używane?

Kątowniki aluminiowe – przypominające kształtem literę L

Kątowniki aluminiowe to podzespoły konstrukcyjne w kształcie litery L. Mają stały przekrój poprzeczny, a ich cechą charakterystyczną jest także odpowiednia długość. Aluminiowa struktura powoduje, że są one niesamowicie odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne i nie rdzewieją. Wśród profili wyróżniamy także inne rodzaje komponentów – m.in. teowniki i zetowniki. Kątowniki można kupić nie tylko w tradycyjnych hurtowniach, ale także online. W sklepach online sprzedawane są produkty o różnym przekroju, np. 30 mm x 30 mm, 40 mm x 40 mm czy 80 mm x 80 mm, co gwarantuje idealne dostosowanie do rozmaitych wymagań odbiorców. Kątowniki sprzedawane online są cięte przecinarką do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – wytrzymałe i funkcjonalne

Kątowniki aluminiowe znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia, np. w branży budowlanej, produkcyjnej czy reklamowej. Wykorzystuje się je do produkcji stelaży maszynowych, witryn, reklam itp. O tak szerokim zastosowaniu przesądza przede wszystkim surowiec, z którego są zrobione. Aluminium jest bowiem nie tylko niezwykle odporne i jednocześnie lekkie – to także materiał, który jest poddawany recyklingowi i można go dowolnie modelować poprzez wyginanie.

Dane kontaktowe:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]