Idealna ozdoba stołu – słój z kranikiem

Więcej szczegółów o słoiku z kranem.

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Znaczną popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Jak można je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, iż doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają duże objętości (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem jest niewątpliwą dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że chętnie jest on używany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania soków, kompotów, oranżad i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego atutem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]