Gdzie kupić drukarki 3D dla małych i dużych firm?

Zajrzyj tutaj po więcej szczegółów o drukarka 3D dystrybutor.

Jedną z wiodących na krajowym rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Najistotniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada aparaturę do druku przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Kolejnym filarem są usługi: skanowanie 3D, drukowanie 3D oraz projektowanie 3D, jak również oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: SLA, FDM oraz PolyJet, a usługi druku 3D są wykonywane w technologiach PolyJet, FDM, DMLS i SLS, SLA.

CadXpert – dystrybutor skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor marki Stratasys, a także wyłączny dystrybutor drukarek 3D MakerBots oraz urządzeń firmy Formlabs. Posiada najszerszą w Polsce ofertę urządzeń do druku 3D – kilkanaście propozycji skanerów 3D oraz przeszło dwadzieścia modeli drukarek 3D. Oprócz tego CadXpert posiadaszeroką ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym też materiały wysoko specjalistyczne, jak np.: Antero 800 NA, Ultem 9085 i pozostałe (biokompatybilne, inżynieryjne, dentystyczne, elastyczne itd.). Oprócz akcesoriów oraz materiałów eksploatacyjnych CadXpert oferuje również filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe tworzywa stosowane do druku 3D.

Drukarki 3D dla przedsiębiorców, specjalistów i pasjonatów

Asortyment CadXpert jest skierowany zarówno do przedsiębiorców, specjalistów i reprezentantów przeróżnych branż (sprzęt firmy Stratasys), jak i nabywców prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot). CadXpert prowadzi sklep internetowy, posiada też showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy są zaintrygowani procedurą wydruku przestrzennego, chcą skonsultować z ekspertami swoje projekty lub możliwości techniczne konkretnego sprzętu z asortymentu CadXpert, powinni zajrzeć do małopolskiego punktu. CadXpert zapewnia również kompleksową obsługę posprzedażową: serwis (w tym również pogwarancyjny), wsparcie merytoryczne i techniczne czy przeszkolenie pracowników z obsługi zakupionych urządzeń.

Tanie drukarki 3D – na kieszeń małych i średnich firm

Jakie są ceny urządzeń do druku przestrzennego – skanerów i drukarek 3D? Profesjonalny skaner bądź drukarka kosztują tyle, że już nieduże albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może je kupić. Inwestycja w profesjonalne narzędzia do druku przestrzennego błyskawicznie się zwróci – w ramach branż, takich jak motoryzacja, medycyna, stomatologia czy odlewnictwo, własnoręczne prototypowanie i drukowanie, a nie zlecanie tych działań, będzie namacalną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Rynek narzędzi do drukowania przestrzennego prężnie się rozwija – wraz z postępem idą pionierskie technologie i rozwiązania, na które kilka lat temu było stać wyłącznie ogromne koncerny. Obecnie – za sprawą spadku cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają także niewielkie firmy, te ze znacznie niższym budżetem. Sprzęt do drukowania przestrzennego są nieprzerwanie rozwijane i ulepszane, z roku na roku spada koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku 3D ma szereg zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć można przyspieszenie procesu produkcji i redukcję kosztów.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]