Duża ładowność i bezpieczeństwo – box dachowy

Jeśli potrzebujesz boxu na dach, skieruj się tutaj.

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca przewóz dużej ilości bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku jest dostępnych mnóstwo typów bagażników dachowych – uchwyty narciarskie i rowerowe, boxy dachowe, modele bazowe na relingach, jak również belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy produkty wykonane z materiałów odpornych na zniszczenia, korozję czy promieniowanie słoneczne. Niezmiernie popularne są też boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie jazdy. Rzecz jasna, typ bagażnika musi być odpowiedni do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pokaźna pojemność

Współczesne bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i specjalne pasy transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wymagających trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają sporą ładowność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj komfortowe. Wybrane boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Przewożenie sprzętu na dachu auta to użyteczne rozwiązanie, które stosuje ogromna grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają głównie osoby kochające aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się również na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria sportowe, których ze względu na swoją długość nie umieścimy w środku auta.

Dane kontaktowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]