Czym wyróżnia się lekka przyłbica ochronna Mini Shield?

Tu zamówisz ochronną przyłbicę.

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na cały świat, pod każdym względem zmieniła nasze życie oraz kontakty z innymi ludźmi. Reguły dystansu społecznego narzucają obowiązek korzystania ze licznych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed potencjalnym ryzykiem zarażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do banku czy biura, gdzie zwykle spotykamy większą grupę ludzi, musimy zawsze nosić na nosie i ustach ochronną maskę. Jak jednakże postąpić, jeżeli dusimy się w typowej maseczce z bawełny?

Maseczka wielorazowego użytku – komfortowa oraz trwała

Ci, którzy uważają bawełniane maseczki ochronne za niekomfortowe i mają trudności ze swobodnym oddychaniem w trakcie ich noszenia, powinny zakupić ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest m.in. maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Zabezpiecza ona przed kontaktem z wirusem podobnie jak maska chirurgiczna, tzn. zakrywa nos i usta, ale równocześnie umożliwia swobodne oddychanie. Jej podstawowymi zaletami są solidność, wygoda i nieznaczna waga, nie przekraczająca 10g. Ta mini przyłbica wyprodukowana jest z surowców, dzięki którym może być używana wielokrotnie. Jej przysłonę z folii PET po użyciu można zdezynfekować, a samą całość można też czyścić ręcznie (do 30 razy) w wodzie z mydłem.

Mini przyłbica – dla astmatyków i osób w podeszłym wieku

Przyłbicę ochronną rekomenduje się stosować każdemu, kto dba o ochronę, jak również wygodę. Osoby cierpiące na astmę, w podeszłym wieku czy sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również zalecana wszystkim, którzy muszą zakładać maski ochronne podczas pełnienia obowiązków służbowych. Mini Shield nie ogranicza ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie przez wiele godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Działa ona z FaceID, co na pewno docenią najmłodsi użytkownicy.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]