Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Renault części Kraków, uzyskasz na france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Samochody Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy lubią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Wysokim zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku zakupiono blisko 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Masz już wyśniony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego producent są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, układu chłodzenia, podwozia oraz silnika, jak i wiele innych. Z recenzji konsumentów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu skarżą się właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Regularne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły.

Dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]