Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Jeśli chcesz kupić baniak do wina, kliknij tutaj.

Balon do wina to wspaniały prezent dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania napojów własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – nietuzinkowy prezent

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako nieprzeciętny podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin, imienin czy obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także perfekcyjna ozdoba stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal gąsior do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki gąsiorom do wina bez problemu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]