Atuty nowoczesnych drzwi wewnętrznych drewnianych

Zobacz, gdzie zamówić drzwi wewnętrzne drewniane.

Świetnym rozwiązaniem projektowym, używanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w tradycyjnym stylu, są wciąż drzwi drewniane. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Prezentujemy kluczowe cechy oraz opcję produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane mogą przetrwać kilkadziesiąt lat

Drewno to naturalny surowiec, który zastosowany jako detal aranżacji pomieszczenia sprawia, że jest ono przytulne i bardziej nastrojowe, a prawidłowo pielęgnowany może przetrwać w bardzo dobrym stanie wręcz kilkanaście lat. Nowoczesne techniki pozwalają doskonale łączyć parametry drewna z wymaganiami współczesnego konsumenta, co owocuje wykonaniem drzwi cechujących się estetycznym wyglądem i znaczną ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się małym stopniem rozszerzalności (czyli nie ulegają odkształceniu) i stosowną izolacją cieplną. Opcja pomalowania ich wierzchniej strony dowolnym kolorem, bejcą bądź lakierem powoduje, że tego rodzaju drzwi odnajdziemy w wnętrzach wszelkiego typu – zarówno zaprojektowanych w nowomodnym, skandynawskim stylu, jak i apartamentach urządzonych w stylistyce retro. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wykonane z mahoniu, sosny oraz dębu, impregnowane lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, modele z progiem lub bez i krocie innych typów, które zachwycają estetyką i doskonale się prezentują przez długi czas.

Szkło ornamentowe i wypukłe – drzwi drewniane na wymiar

Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? Pragniesz zamontować w swoim biurze skrzydła drzwiowe o nieszablonowych wymiarach lub nietypowym formacie? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji rekomenduje się zlecić to zadanie wykwalifikowanym producentom, którzy świadczą darmowy pomiar, fachowe konsultacje, a także możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie. Firma Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do indywidualnych życzeń klienta i przykładowo wypełnić je szybami – między innymi szkłem ornamentowym, wypukłym lub bezpiecznym, co z pewnością podnosi ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być także wyposażone w zamek z wkładką, a drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]