Szkoła rysunku – przygotuj się do egzaminów na ASP

Oferta lekcji rysunku w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Was przygotowaliśmy.

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, niemniej jednak także osoby, które nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Udowodniono wszak, iż nawet nieprofesjonalne rysowanie dobroczynnie wpływa na nasze emocje oraz stan psychiczny. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest także ważnym elementem edukacji. Spore korzyści wynikające z rysowania powodują, że wielu z nas decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką sposobność dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta nauki rysunku, jest bardzo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do rozwijania zdolności manualnych, wyobraźni oraz wrażliwości. Wiele osób zaczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to w szczególności takich miast jak Wrocław, Kraków, Poznań czy Warszawa. Nie brak również kursów kierowanych do początkujących – tych, którzy zwyczajnie lubią rysować i chcieliby robić to lepiej, w pełni wykorzystując swoje zdolności.

Czego nauczymy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje przystosowane do potrzeb osób o rozmaitych artystycznych zainteresowaniach. Dużo czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejszy rodzaj plastycznej działalności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, na jakie można się zdecydować. Dobre szkoły oferują także lekcje malarstwa cyfrowego (ang. digital painting) i rysunku architektonicznego.

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]