Kurs rysunku – zajęcia dla dzieci i dorosłych

Szukasz pełnej oferty wakacyjnego kursu rysunku w Krakowie? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na domin-krakow.pl.

Kochasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wybranej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty i życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, a także konsultacji online.

Wakacyjny kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o entuzjastach, którzy chcą dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo albo grafika. Z kursów tego rodzaju korzystają również osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy architekturą wnętrz. Znakomitą propozycją na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również kurs rysunku architektonicznego, digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto się zapisać?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]