Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Zobacz więcej informacji o digital paintingu na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży filmowej oraz reklamowej. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci tworzyć fantastyczne postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, jak również edytować grafikę w Photoshopie. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie kursanci poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak używać warstw i masek, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, prowadzą korekty i wspierają w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych specjalistów

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla hobbystów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z animacją, reklamą, filmem i grami komputerowymi.

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]