Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

Zgłoś się po poradę do polskiego psychologa Northampton na psychoterapia-uk.pl.

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy chętnie zaczęli wyjeżdżać na Wyspy. Dzisiaj przez Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, jednak ciągle nie brak chętnych do pracy lub rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii stwarza ogrom kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy profesjonalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju sytuacjach jest potrzebny?

Przebywanie na Wyspach i wynikające z tego odseparowanie od rodziny, a także praca w obcym państwa, generują mnóstwo problemów, którym naprawdę ciężko jest podołać. Rozłąka z bliskimi nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego w wielu przypadkach dochodzą też kłopoty z dostaniem pracy czy integracją ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który nadal jest na porządku dziennym, powoduje, iż bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego rodzaju wyjątkowo trudno jest zapanować bez wsparcia psychologicznego. Dlatego nie trzeba obawiać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Rozmowy z psychologiem przeprowadzane są w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że historie , które opowiedziano podczas sesji zostaną powierzone komuś innemu. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy ukrywać swoich kłopotów i niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Wizyta odbywa się w języku polskim, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co mówi do niej specjalista.

Dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339