Jak znaleźć najlepsze projekty domów góralskich?

Jeśli chcesz zamówić domki góralskie, koniecznie wejdź na http://domygoralskie.com/realizacje.html.

Drewniana architektura przez dziesięciolecia była wypierana przez budynki betonowe. Obecnie na szczęście zauważyć można to, iż ich popularność powoli rośnie. Oczywiście nie jest tak bez powodu – domy drewniane wykazują wszak wiele atutów. Najważniejszym jest niewątpliwie styl – dopasowują się tak do willowej, jak i wiejskiej architektury. Ważne jest też to, iż domy drewniane są przyjazne dla środowiska, bowiem są wykonywane tylko z naturalnych materiałów. Drewno potrafi także absorbować fale wydzielane przez telewizory i filtrować powietrze, a to powoduje, że ich mieszkańcy wydajniej się wysypiają i dbają o układ oddechowy.

Najpopularniejsze projekty domów góralskich

Najczęściej wybieranym rodzajem domów z drewna są rzecz jasna te przypominające podhalańską architekturę. Nierzadko budowane są z bali, zaś sposób ich zdobienia nawiązuje do spuścizny Stanisława Witkiewicza. Oczywiście znajdziemy także projekty domów góralskich, które wykonane są we współczesnym guście. Często też widuje się projekty domów góralskich, które łączą odmienne stylistyki – między innymi części betonowe. To powoduje, że projekty domów drewnianych bez strachu można zamówić także, jeśli chcemy wznieść je poza Tatrami.

Kto wykona projekty domów góralskich?

Pamiętajmy, iż na wygodę życia w domu góralskim wpływa w szczególności projekt, według którego jest wybudowany. Dlatego stawiając na takie wyjście, warto obejrzeć dotychczasowe realizacje architekta i dowiedzieć się, co sądzą o nim poprzedni zamawiający. Ważne jest, by w jego portfolio znalazło się wiele projektów domów góralskich – dzięki temu zyskamy pewność, że nasze zamówienie zostanie dobrze wykonane i spełni nasze oczekiwania. Przy poszukiwaniach warto również dowiedzieć się, czy architekt współpracuje z ekipą, która wzniesie dom – w ten sposób inwestycja przebiegnie szybciej.

Dane kontaktowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]