Dlaczego domy drewniane całoroczne są tak popularne

Odszukaj specjalistów, którzy przygotują projekty domów drewnianych nowoczesnych.

Polacy coraz częściej decydują się na budowanie domów z bali. Nowatorska budowa powoduje, że tego typu domki nie tylko wyglądają bardzo estetycznie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domy drewniane mogą służyć jako nieruchomości całoroczne? Jak znaleźć specjalistę, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – energooszczędna nieruchomość

Nowoczesne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Klienci coraz częściej decydują się na postawienie takich posiadłości, gdyż mają one wiele walorów. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż murowane domki jednorodzinne. Nieznaczny ciężar domu oznacza większe oszczędności. Całoroczne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, gdyż są wyprodukowane z gotowych elementów. Odpadają również roboty związane z ze schnięciem tynków. Fachowcy podkreślają, że budowa odbywa się w przeciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy naturalne mają coraz większe grono fanów. To kompozycja innowacji z tradycją. Z jednej strony zachwycają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu tatrzańskim. Z drugiej strony dzięki zastosowanym rozwiązaniom zapewniają komfort taki sam jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – mała grubość ścian

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje wykonane z naturalnych prefabrykatów, dzięki czemu są całkowicie ekologiczne. Dzięki zastosowaniu bali osoby zmagające się z alergiami czują zdecydowaną poprawę samopoczucia. Domy z bali charakteryzują się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie trzeba ich jeszcze docieplać. Dodatkowym walorem są cienkie ściany, co gwarantuje dużą przestrzeń w domu. Domy drewniane można stawiać także w miesiącach zimowych, bo wszystkie roboty wykonywane są na sucho. Decydując się na inwestycję w nowoczesne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym architektom.

Dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]