Architekt – Bartłomiej Sitarski

Tu możesz uzyskać poradę architektów Kraków.

Decyzje podjęte w pierwszej fazie budowy lokum wpływają na to, czy odpowie na wszystkie potrzeby. Dlatego warto dobrze zastanowić się nad każdą sprawą i, kiedy nie posiadamy wystarczających umiejętności, każdy wybór uzgodnić ze specjalistą. Architekt doradzi nam, jak rozlokować wszystkie pokoje oraz pomoże dostosować dom do naszych potrzeb. Z jakich powodów opłaca się zdecydować się na usługi dobrego architekta?

Jak znaleźć technologie? Z pomocą przyjdzie architekt

Przyszli właściciele domu mają niekiedy problemy ze znalezieniem materiałów, z jakich obiekt zostanie będzie zbudowany. A ta decyzja jest bardzo istotna, bowiem mają one ogromny wpływ na komfort domu. Z tego powodu powinniśmy wcześniej skonsultować to z architektem, by mieć gwarancję, że w przyszłości będzie nam się dobrze mieszkało.

Architekt stworzy nasz dom

Dom w tradycyjnym stylu lub też któryś z bardziej innowacyjnych projektów? Niski lub kilkukondygnacyjny? Podobnych pytań budujący dom mają naprawdę wiele, a w rozwiązaniu podobnych kwestii pomoże właśnie architekt. Jest w stanie polecić któryś z opracowanych wcześniej projektów albo zrobić go słuchając zgłaszanych przez nas sugestii.

Co zrobić przed spotkaniem z architektem?

Zanim spotkamy się z architektem, dobrze zastanówmy się nad swoimi potrzebami. Warto też w tej fazie zdać sobie sprawę z tego, jakie fundusze posiadamy – architekt będzie potrafił doradzić nam najlepsze rozwiązanie – oraz przygotować wszystkie papiery posesji.

Dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]