Wyjątkowe kolczyki z koralem

Chcesz zamówić kolczyki z koralem? Wejdź na https://www.bizutik.pl/kolczyki-z-koralem.

Dlaczego w Twojej kolekcji biżuterii powinny znajdować się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje dostatek i siłę. W przeszłości, korale zawieszane nad łóżeczkiem niemowląt w celu ochrony przed pokusami. Stosowane były do leczenia chorób gardła, a także do szybszego gojenia ran. Według niektórych, koral zmniejsza stresy i sprzyja życiu rodzinnemu. Jest także pomocny przy zdobywaniu zdolności negocjacyjnych. Koral jest amuletem przypisywanym zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – jaki rodzaj?

Najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i czerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi u wybrzeży Hiszpanii oraz Corallium elatius z rejonu Japonii.

Do czego włożyć kolczyki z koralem?

Kolczyki z koralem to wyjątkowo uniwersalna ozdoba. Taki typ biżuterii można wkładać na co dzień, do casulaowych bluzek i jeansowych spodni. Kolczyki z koralem to mocny akcent, który ożywi całą postać, a w połączeniu ze zwiewną sukienką doda Ci wdzięku.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]