Srebrne wisiorki

Dowiedz się, gdzie zamówić wisiorki, wejdź na www.bizutik.pl.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda kobieta lubi mieć na sobie oryginalną biżuterię. Niezależnie od okazji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej najlepiej by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety nie każda z nas może zafundować sobie luksus posiadania takiej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Jeśli chcesz mieć założone za każdym razem co innego, wisiorki Ci to ułatwią.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Wpływa to oczywiście na to, jak biżuteria wygląda w całości.

Uwagę warto zwrócić również na szerokość dobieranego łańcuszka oraz materiał, z którego go wykonano. Zdecydować się możemy na łańcuszek srebrny, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności naszej biżuterii może przysporzyć wisiorek o nietypowym kształcie. Można dostać je w formie klasycznej (owalu, łezki, rąbu itp.), ale również imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Duży wybór jest również jeśli rozmawiamy o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]