Jakie srebrne kolczyki wybrać?

Zobacz, gdzie zamówić srebrne kolczyki.

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najchętniej nabywanych przez panie dodatków. Pasują na każdą okoliczność – bardzo wzniosłą i mniej oficjalną. Zobaczmy dlaczego są tak rozchwytywane, a także w jakich sklepach możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w zróżnicowanych kształtach. Najczęściej kupowane są delikatne wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, a równocześnie szykowne. Równie często wybierane są długie akcesoria, które pięknie wysmuklają sylwetkę. Sprzedawane jako okraszone kosztownymi kamieniami albo całkowicie klasyczne. Dodatki zrobione ze srebra nie powodują podrażnień uszu, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku błyskotek z metali nieszlachetnych. Dobierając kolczyki sprawdźmy próbę oraz technologię ich wykończenia – najbardziej oryginalne wyprodukowano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze wypielęgnowane

Żeby srebrne kolczyki stale wyglądały nienagannie, musimy skrupulatnie je czyścić i na bieżąco eliminować wszelkie zanieczyszczenia. Powinno się przecierać je co jakiś czas delikatną gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne specyfiki zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a nieużywane kolczyki chować w zamkniętych szkatułkach. Nie stosujmy natomiast anachronicznych metod polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy sól. Tego typu substancje niezwykle rysują miękką fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór kolczyków jest niewątpliwie w sklepach internetowych, które zapewniają ekspresowe doręczenie i atrakcyjne obniżki cen. Ponadto zakupy w internecie to niezwykły komfort, który na pewno docenią w szczególności zapracowane Polki.