Tabliczki informacyjne w urzędach i nie tylko

Jeśli chcesz kupić tabliczki informacyjne, koniecznie wejdź na https://www.poniedzialek.pl/.

Tabliczki informacyjne pełnią niezwykle istotną rolę w przestrzeni miejskiej oraz wewnątrz budynków. Na co dzień możemy nie zwracać na nie uwagi, jednak dzięki nim przestrzeń jest pełna ładu i harmonii, podnosi się także nasze bezpieczeństwo. Sprawdźmy w takim razie jakiego rodzaju tabliczki informacyjne wyróżniamy oraz dlaczego są tak potrzebne.

Tabliczki informacyjne – usprawniają odnalezienie właściwego pomieszczenia

Najczęściej występujące tabliczki informacyjne to przede wszystkim te, które usytuowano na budynkach, takich jak domy, obiekty przeznaczenia publicznego publicznej, szkoły, komisariaty policji. Sprawiają, że błyskawicznie odnajdziemy właściwe miejsce. Trzeba jednak pamiętać, że tabliczki informacyjne nie są zlokalizowane wyłącznie na elewacjach budynków, gdyż bardzo często możemy je także spotkać wewnątrz. To ogromna grupa tabliczek, które z reguły służą bezpieczeństwu i komunikują o zagrożeniach. Takie tabliczki ułatwiają znalezienie odpowiedniego biura lub osoby w wielkich wieżowcach – w urzędach w hallu widnieją tabliczki z nazwami wydziałów. Szukasz wójta czy wydziału komunikacji? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to bez problemu. Podobnie ważne są tabliczki informacyjne z nazwiskami urzędników, które zlokalizowane są przy drzwiach. Nie zapominajmy, że tabliczki te mogą mieć zmienianą treść.

Tabliczki informacyjne – wytwarzane z wytrzymałych komponentów

Nie możemy jednak zapominać o ochronie zdrowia i życia petentów – tabliczki informacyjne są wszakże wymagane przez polskie prawo. Znakują drzwi ewakuacyjne, wyodrębniają tzw. palarnie, mówią o trujących substancjach. Za brak tabliczek informacyjnych grozi kara, są także specjaliści do spraw BHP, którzy są wyznaczeni do ich rozmieszczania. Tabliczki informacyjne wytwarzane są z wytrzymałych materiałów (takich jak PCV), niektóre rodzaje są fluorescencyjne, a ich montaż jest niesamowicie prosty.

Dane kontaktowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]